naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák in-line-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka, ložiska virussport.cz - lana, nádobí, camping

NORDIC-SHOP.cz / diskuze / Boty na běžky / Boty na bezky BC

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Výběr běžek | počet témat: 25
Kam na běžky | počet témat: 1
Vosky a mazání | počet témat: 7
Ostatní | počet témat: 3
Boty na běžky | počet témat: 7

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: Boty na bezky BC

založil: Bretislav dne 2013-02-06 20:55:16

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Ahoj, Diky za doporuceni,myslim ze typy co jsem uvedl jsou vsechny dobre,Alpine 1550 se mi libi a maji dobre hodnoceni,nekdo psal na nejake diskusi ze ma problem stahnout snurky k sobe kvuli tomu prekryti jazyka.A z jakyho jsou materialu? Prir.kuze je jen ta spicka?

Boty na backcountry běžky

dne: 7.2.2013 v: 09:19:43

Ahoj,

zavazovat je umim bez problému. Tam nějak nevidim, kde by někdo mohl mít problém. Přírodní kůži nepoznám, takže ti neřeku. Obecně je mě to jedno. BOty neprotejkaj, což je pro mne hlavní.

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Boty na běžky

Dotazy zaměřené na výběr bot na běžky.

Témata diskuze:

Fischer velikost bot | počet komentářů: 0

24.2.2016 | založil: ivana matějcová

Prosím jaké velikosti odpovídá velikost běžkařských bot Fischer 43 a půl ?
Děkuji za rychlou odpověď

Boty na bezky BC | počet komentářů: 0

15.2.2013 | založil: Bretislav

Ahoj:Ten co mi doporucoval boty Alpina 1550 BC : chci se zeptat, pisou ze maji rychlozavazovaci system,to je takova ta sponka,nebo co,se jen utahne a drzi sama? nebo tim mysli jen ty hacky misto direk? Dekuji za odpoved

Boty na bezky BC | počet komentářů: 1

6.2.2013 | založil: Bretislav

Ahoj, Diky za doporuceni,myslim ze typy co jsem uvedl jsou vsechny dobre,Alpine 1550 se mi libi a maji dobre hodnoceni,nekdo psal na nejake diskusi ze ma problem stahnout snurky k sobe kvuli tomu prekryti jazyka.A z jakyho jsou materialu? Prir.kuze je jen ta spicka?

Boty na bezky BC | počet komentářů: 1

6.2.2013 | založil: Bretislav

Dobry den, Muze mi nekdo doporucit boty zn.Alpina BC nejaky z typu ( bc 1550,1560,bc 50,bc 20L, nebo Rossignoll bc X-2, bc X-5) ne bo podobne za rozumnou cenu ? Ma nekdo zkusenost s temito modely? cemu dat prednost? Dekuji za odpovedi, vsem.

Jak vybrat boty na běžky | počet komentářů: 0

14.12.2012 | založil: Markéta

Dobrý den,

na běžkách začínám, chci koupit běžky na turistiku a nevím jaké. Byla by rada, zda postačí levné, když toho moc nenajezdím?

Děkuju

běžkařské boty na skate | počet komentářů: 1

15.11.2010 | založil: Siky

Ahoj,
chci koupit nové botky na skate. Mám zatím takové na kombi a jsou dost na nic. Vyplatí se mě boty Salomon S-Lab? Běžkuju celkem pravidelně každý víkend a myslím, že spíš dost sportovně :)
Díky

velikost bot | počet komentářů: 2

9.2.2010 | založil: Monika

Ahoj,
mám si boty na běžky koupit přesně podle velikosti nohy nebo trošku větší. Chodíe na běžkách spíš tak pro radost a výhledů.

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | NORDIC-SHOP.cz - 2017 | system: Virus Sport s.r.o. 2010

můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,

Diskuze

Kategorie témat

Boty na běžky

Kam na běžky

Ostatní

Vosky a mazání

Výběr běžek

Nově diskutované

Delka bezek

běžky

Běžky