naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák in-line-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka, ložiska virussport.cz - lana, nádobí, camping

NORDIC-SHOP.cz / diskuze / Boty na běžky / Boty na bezky BC

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Výběr běžek | počet témat: 25
Kam na běžky | počet témat: 1
Vosky a mazání | počet témat: 7
Ostatní | počet témat: 3
Boty na běžky | počet témat: 7

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: Boty na bezky BC

založil: Bretislav dne 2013-02-06 16:02:15

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Dobry den, Muze mi nekdo doporucit boty zn.Alpina BC nejaky z typu ( bc 1550,1560,bc 50,bc 20L, nebo Rossignoll bc X-2, bc X-5) ne bo podobne za rozumnou cenu ? Ma nekdo zkusenost s temito modely? cemu dat prednost? Dekuji za odpovedi, vsem.

boty na backcountry běžky

napsal: Dan dne: 6.2.2013 v: 19:14:52

Ahoj,

používám boty na běžky Alpina BC 1550 . Pokud je chceš vyloženě na backcountry a ne jen na běžnou turistiku ve stopě, tak je můžu doporučit. Odolná pevná bota vhodná i na chození mimo stopu a ve hlubším sněhu.
Za rozumnou cenu většinou koupíš nerozumné vybavení ,)

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Boty na běžky

Dotazy zaměřené na výběr bot na běžky.

Témata diskuze:

Fischer velikost bot | počet komentářů: 0

24.2.2016 | založil: ivana matějcová

Prosím jaké velikosti odpovídá velikost běžkařských bot Fischer 43 a půl ?
Děkuji za rychlou odpověď

Boty na bezky BC | počet komentářů: 0

15.2.2013 | založil: Bretislav

Ahoj:Ten co mi doporucoval boty Alpina 1550 BC : chci se zeptat, pisou ze maji rychlozavazovaci system,to je takova ta sponka,nebo co,se jen utahne a drzi sama? nebo tim mysli jen ty hacky misto direk? Dekuji za odpoved

Boty na bezky BC | počet komentářů: 1

6.2.2013 | založil: Bretislav

Ahoj, Diky za doporuceni,myslim ze typy co jsem uvedl jsou vsechny dobre,Alpine 1550 se mi libi a maji dobre hodnoceni,nekdo psal na nejake diskusi ze ma problem stahnout snurky k sobe kvuli tomu prekryti jazyka.A z jakyho jsou materialu? Prir.kuze je jen ta spicka?

Boty na bezky BC | počet komentářů: 1

6.2.2013 | založil: Bretislav

Dobry den, Muze mi nekdo doporucit boty zn.Alpina BC nejaky z typu ( bc 1550,1560,bc 50,bc 20L, nebo Rossignoll bc X-2, bc X-5) ne bo podobne za rozumnou cenu ? Ma nekdo zkusenost s temito modely? cemu dat prednost? Dekuji za odpovedi, vsem.

Jak vybrat boty na běžky | počet komentářů: 0

14.12.2012 | založil: Markéta

Dobrý den,

na běžkách začínám, chci koupit běžky na turistiku a nevím jaké. Byla by rada, zda postačí levné, když toho moc nenajezdím?

Děkuju

běžkařské boty na skate | počet komentářů: 1

15.11.2010 | založil: Siky

Ahoj,
chci koupit nové botky na skate. Mám zatím takové na kombi a jsou dost na nic. Vyplatí se mě boty Salomon S-Lab? Běžkuju celkem pravidelně každý víkend a myslím, že spíš dost sportovně :)
Díky

velikost bot | počet komentářů: 2

9.2.2010 | založil: Monika

Ahoj,
mám si boty na běžky koupit přesně podle velikosti nohy nebo trošku větší. Chodíe na běžkách spíš tak pro radost a výhledů.

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | NORDIC-SHOP.cz - 2017 | system: Virus Sport s.r.o. 2010

můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,

Diskuze

Kategorie témat

Boty na běžky

Kam na běžky

Ostatní

Vosky a mazání

Výběr běžek

Nově diskutované

Delka bezek

běžky

Běžky